• VF RCH/Pinguins JS1 SOFTBALL

  • VF RCH/Pinguins JS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Akkerman, NathalieTechnische stafTeammanager
    Gerver, StevenTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VF RCH/Pinguins JS1 ( 1e klasse enkels Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPT
    1Amsterdam Pirates SB U21-2131111144618323
    2Kinheim SB U21-214914113932019
    3Cromtigers SB U21-1148151471103717
    4The Herons SB U21-113535110102813
    5Flying Petrels SB U21-11230983148-656
    6VF RCH/Pinguins JS114101390173-832
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boelen, AlaraTeamspeler
    Gulik, Yda-lynn vanTeamspeler
    Hamans, SanneTeamspeler
    Jonk, BrittTeamspeler
    Rozemeijer, IrisTeamspeler
    Stuffers, NienkeTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VF RCH/Pinguins JS1

    Fastpitch Softbal u21

    6,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd