• Vennep Flyers JH1 BASEBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dam, Micha vanTechnische stafAssistent-Coach
    Schiltman, HaskoTechnische stafTeammanager
    Smoorenburg, ArjanTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 aug. 11:00Terrasvogels JH1 - Vennep Flyers JH1Sportpark De Elta
    22 aug. 15:30Vennep Flyers JH1 - Rooswijk JH1Sportcomplex Oosterdreef
    29 aug. 15:30Vennep Flyers JH1 - Quick Amsterdam JH1Sportcomplex Oosterdreef
    6 sep. 14:00H.S.V. The Flags JH1 - Vennep Flyers JH1Gem Sportpark Ter Specke
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 aug.Vennep Flyers JH1 - Thamen JH14 - 20
  • Poulestanden Vennep Flyers JH1 (HJWB1 Honkbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1H.S.V. The Flags JH122003814244
    2Thamen JH11100204162
    3Terrasvogels JH11100176112
    4Amsterdam North Stars JH12101211832
    5OVVO JH100000000
    6Rooswijk JH100000000
    7Vennep Flyers JH11001420-160
    8Quick Amsterdam JH130032159-380
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkerman, NadineTeamspeler
    Akkerman, ThomasTeamspeler
    Dam, Robin vanTeamspeler
    Duwêl, QuintenTeamspeler
    Egmond, Britt vanTeamspeler
    Schiltman, LesleyTeamspeler
    Vreeken, RobinTeamspeler
    Vroemen, BasTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Terrasvogels JH1

    VS

    Vennep Flyers JH1

    16 augustus 202011:00 uur
    Sportpark De Elta 2 - Honkbal / jeugdhonkbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Vennep Flyers JH1

    Honkbal Junioren

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd