• Vennep Flyers HS2 SOFTBALL vrijdag

  • Vennep Flyers HS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hooijer, RalphTechnische stafTeammanager
    Hooijer, RalphTechnische stafCoach
    Ridder, Margreet deTechnische stafTeammanager
    Tschumie, RolandTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 jul.DVH HS2 - Vennep Flyers HS29 - 12
    5 jul.Vennep Flyers HS2 - DVH HS25 - 11
  • Poulestanden Vennep Flyers HS2 ( 2e klasse Poule E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp Pioniers HS110703135914414
    2SCPB ’22 HS110703103653814
    3DVH HS210613113892413
    4Amsterdam North Stars HS11050598811710
    5RCH-Pinguins HS28413968889
    6Vennep Flyers HS27403685998
    7BSC Almere HS37403625758
    8Amsterdam Capitals HS18404787088
    9Quick Amsterdam HS1921662115-535
    10Amsterdam Pirates HS211011069169-1001
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Fred terTeamspelerPitcher
    Brandsen, RobinTeamspelerTweede honk
    Cox, MauriceTeamspelerRechtsvelder
    Gerver, StevenTeamspelerCatcher
    Hooijer, RalphTeamspelerKorte stop
    Kramer, TimTeamspelerPitcher
    Nagtegaal, TjerkoTeamspelerCatcher
    Ras, EricTeamspelerTweede honk
    Sjouwerman, RoyTeamspelerAangewezen slagman/slagvrouw
    Stroomer, DominiqueTeamspelerEerste honk
    Tschumie, RolandTeamspelerDerde honk

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Vennep Flyers HS2

    Fastpitch Softbal Senioren Heren

    9,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd