• Vennep Flyers HS2 SOFTBALL vrijdag

  • Vennep Flyers HS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hooijer, RalphTechnische stafTeammanager
    Hooijer, RalphTechnische stafCoach
    Ridder, Margreet deTechnische stafTeammanager
    Tschumie, RolandTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 jun. 20:00Amsterdam Capitals HS1 - Vennep Flyers HS2Sportpark Middenmeer
    28 jun. 19:00Vennep Flyers HS2 - BSC Almere HS3Sportcomplex Oosterdreef
    5 jul. 20:00Vennep Flyers HS2 - DVH HS2Sportcomplex Oosterdreef
    9 jul. 19:30Quick Amsterdam HS1 - Vennep Flyers HS2Sportpark Sloten
    12 jul. 20:00Vennep Flyers HS2 - RCH-Pinguins HS2Sportcomplex Oosterdreef
    15 jul. 19:30DVH HS2 - Vennep Flyers HS2DVH-Sportcentrum
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 jun.Vennep Flyers HS2 - Amsterdam North Stars HS113 - 6
    7 jun.SCPB ’22 HS1 - Vennep Flyers HS29 - 4
  • Poulestanden Vennep Flyers HS2 ( 2e klasse Poule E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp Pioniers HS18701117635414
    2SCPB ’22 HS1850390573310
    3RCH-Pinguins HS25311635587
    4DVH HS26312595547
    5Vennep Flyers HS253025139126
    6Amsterdam North Stars HS163037060106
    7BSC Almere HS36303535306
    8Amsterdam Capitals HS16303595546
    9Quick Amsterdam HS160153087-571
    10Amsterdam Pirates HS2801754122-681
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Fred terTeamspelerPitcher
    Brandsen, RobinTeamspelerTweede honk
    Cox, MauriceTeamspelerRechtsvelder
    Gerver, StevenTeamspelerCatcher
    Hooijer, RalphTeamspelerKorte stop
    Kramer, TimTeamspelerPitcher
    Nagtegaal, TjerkoTeamspelerCatcher
    Ras, EricTeamspelerTweede honk
    Sjouwerman, RoyTeamspelerAangewezen slagman/slagvrouw
    Stroomer, DominiqueTeamspelerEerste honk
    Tschumie, RolandTeamspelerDerde honk

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Amsterdam Capitals HS1

    VS

    Vennep Flyers HS2

    21 juni 202420:00 uur
    Sportpark Middenmeer 1 - Honkbal / Softbal / Softbal Heren / Jeugd Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Vennep Flyers HS2

    Fastpitch Softbal Senioren Heren

    10,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd