• Vennep Flyers HS1 SOFTBALL vrijdag

  • Vennep Flyers HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Margaritha, RailyTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 jul. 20:00Quick Amersfoort HS1 - Vennep Flyers HS1SportPark Dorrestein
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 jun.DVH HS1 - Vennep Flyers HS15 - 5
    17 jun.Vennep Flyers HS1 - Olympia Haarlem HS119 - 9
    15 jun.Vennep Flyers HS1 - Vlaardingen Holy HS13 - 2
  • Poulestanden Vennep Flyers HS1 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPT
    1Vennep Flyers HS1953164372713
    2Olympia Haarlem HS1860287474012
    3Tex Town Tigers HS174126544219
    4Red Lions HS17403464518
    5Quick Amersfoort HS173225543128
    6DVH HS181253449-154
    7Vlaardingen Holy HS1800819105-860
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Castillo, ReangeloTeamspeler
    Kwas, EnioTeamspeler
    Martina, FrancisTeamspeler
    Polonius, Glennsig RTeamspeler
    Scholten, MatthewTeamspeler
    Tang, Nigel van derTeamspeler
    Zara, JoshuaTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Quick Amersfoort HS1

    VS

    Vennep Flyers HS1

    07 juli 202220:00 uur
    SportPark Dorrestein 2 - Softbal / Jeugd Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Vennep Flyers HS1

    Fastpitch Softbal Senioren Heren

    7,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,44

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd