• Vennep Flyers HB U21-1 BASEBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dam, Micha vanTechnische stafAssistent-Coach
    Schiltman, HaskoTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Vennep Flyers HB U21-1 - DVH HB U21-114 - 1
  • Poulestanden Vennep Flyers HB U21-1 ( 2e klasse Poule E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPT
    1DSS HB U21-11411121714912223
    2Hoofddorp Pioniers HB U21-3141013154738121
    3Onze Gezellen HB U21-1178271491222718
    4Vennep Flyers HB U21-1148151191081117
    5Cromtigers HB U21-115816122952715
    6Amsterdam North Stars HB U21-113706108105314
    7Flying Petrels HB U21-114401081135-548
    8DVH HB U21-117001762279-2170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akkerman, ThomasTeamspeler
    Blokker, ThijsTeamspeler
    Dam, Robin vanTeamspeler
    Duwêl, QuintenTeamspeler
    Egmond, Britt vanTeamspeler
    Ruiten, Koen vanTeamspeler
    Rust, JasperTeamspeler
    Schiltman, LesleyTeamspeler
    Schorn, MichaTeamspeler
    Vreeken, RobinTeamspeler
    Vries, Brian deTeamspeler
    Vroemen, BasTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Vennep Flyers HB U21-1

    Honkbal U21

    8,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,21

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd