• Vennep Flyers HB U15-2 BASEBALL

  • Vennep Flyers HB U15-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blokker, BarryTechnische stafTeammanager
    Dam, Micha vanTechnische stafTeammanager
    Dam, Robin vanTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Vennep Flyers HB U15-2 ( 3e klasse Poule H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPT
    1Thamen HB U15-3121011100475321
    2Adegeest HB U15-112714102713115
    3Vennep Flyers HB U15-212705115714414
    4Alphians HB U15-112507115115010
    5Birds HB U15-21140782111-298
    6Green Hearts HB U15-111101045144-992
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blokker, LarsTeamspeler
    Dam, Joey vanTeamspeler
    Egmond, Jennifer vanTeamspeler
    IJsselmuiden, ThomasTeamspeler
    Jong, Thieme deTeamspeler
    Meijerink, ThijsTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Vennep Flyers HB U15-2

    Honkbal u15

    9,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd